Başkan Yiğit’ten müjde

Yığılca belediye Başkanı Muzaffer Yiğit, Yığılca’nın ihtiyacı olan röntgen cihazının onayının çıktığının müjdesini verdi.

Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit, “Kamuoyunun yakinen bildiği gibi ilçemize mimarisi ve tasarımı ile örnek bir hastane yapıldı. Donanımı yönünden eksiklerimiz vardı. Yüzde 90 hastanemizin bütün eksiklerini giderdik. Yalnız röntgen ve kan ünitesi eksiklerini gidermek zaman aldı. Röntgen cihazımızın ödeneği çıktı. Kan ünitesi ile ilgili bir sıkıntı yok, çalışmalar en kısa zamanda olumlu sonuç verecek. Belediye olarak hastanemizin bütün ihtiyaçları konusunda anında çözüm üretiyoruz. Sağlık Müdürümüz Mustafa Özyörük’te hastanemize bir adet aile hekimi görevlendirmesi yaptı. Kendisine hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Bizlere her konuda olduğu gibi sağlık konusunda da yardımlarını esirgemeyen başta Bakanımız Dr. Faruk Özlü’ye, vekillerimize, Ak Parti İl Başkanımıza, Valimiz Zülkif Dağlı’ya sonsuz teşekkürler ediyorum. Yığılca halkımız müsterih olsun, hiçbir çözülmeyen problemi kalmayacak” dedi.

Bir önceki yazımız olan Düzce Üniversitesinde Milli Mücadele gerçekleri tartışıldı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir