Gazetecilerden duygulandıran ziyaret

Duygusal anların yaşandığı ziyarette helallik isteyen gazeteciler, Hanife Baysan’ın Anneleri Günü’nü kutladı.

FETÖ’nün 15 Temmuz darbe girişimi sırasında görev yaptığı Gölbaşı Özel Harekat Daire Başkanlığının, hain darbeciler tarafından bombalanması esnasında şehit olan Özel Harekat Şube Müdürü Ufuk Baysan’ın annesi Hanife Baysan’ı Düzce’de görev yapan Düzce TV Kameramanı Selçuk Akyol, Düzce Diriliş Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Tezcan Solmaz, Düzcenin Sesi Gazetesi muhabiri İsa Keleş ziyaret etti. Şehit Emniyet Müdürünün annesine Anneler Günü hediyesini veren gazeteciler Akyol, Solmaz ve Keleş, Anne Hanife Baysan’dan helallik istedi.

Ziyarette konuşan Anne Hanife Baysan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Ne mutlu bana ki milletine, vatanına hizmet eden bir evlat yetiştirdim. Evladım vatanı, milleti için canını ortaya koydu. Bu güzel günde evladımın yanımda olmasını isterdim ancak o milletinin huzuru için şehit oldu. Artık sizler benim evladım sayılırsınız dedi.

Bir önceki yazımız olan Toprak, Düzceliler için söyledi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir