GTÜ Rektörü Prof. Dr. Görgün ‘Yılın Rektörü’ seçildi

Ulusal çapta yılın en iyilerinin ödüllendirildiği İnternet Medyası Magazin Oskarları 2017 ödül töreni İstanbul gerçekleştirildi. magazinci.com tarafından her yıl düzenlenen ‘İnternet Medyası Magazin Oskarları’ ödül töreninde yılın en iyi üniversite rektörü ödülü Gebze Teknik Üniversitesi (GTÜ) Rektörü Prof. Dr. Haluk Görgün’ün oldu.

2014 yılında GTÜ’ye atanan, yaptığı çalışmalarla üniversitenin akademik başarısına, yenilikçi, inovatif atılımlarına, üniversite sanayi bütünleşmesine verdiği destekle son dönemlerde bir birinden farklı platformlardan takdir gören Görgün ödülünü Gebze Organize Sanayi Bölgesi (GOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Vahit Yıldırım’ın elinden aldı.

Gecede Yılın Valisi ödülü Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu’nun olurken, Yılın Ticaret Odası ödülü Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler’e verildi. Sanayi ve Üretime Katkı ödülü ise GOSB Yönetim Kurulu Başkanı Vahit Yıldırım’a verildi. 

Bir önceki yazımız olan Erdoğan'dan sert tepki: Sen geri zekalı mısın? başlıklı makalemizde Erdoğan ve GÜNCEL Haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir