Tayyar'dan bomba açıklama

Ak Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar Beyaz Tv’de Murat Erçin’in sunduğu ‘Son Söz’ programında Kılıçdaroğlu için, Kılıçdaroğlu, FETÖ sözcüsü gibi hareket ediyor. İnşallah Kılıçdaroğlu’nun kendisi Bylock’çu çıkmaz. dedi.

Kılıçdaroğlu’nun ‘kontrollü darbe’ açıklamasını da tepki gösteren Tayyar ‘ Kılıçdaroğlu ‘Kontrollü darbe’ açıklamasıyla sanırım genel başkanlığını borçlu olduğu odaklara diyetini ödüyor dedi. 

FETÖ’DEN KURTULMAYA ÇALIŞIRKEN…

Vatan’daki habere göre, Tayyar, devleti FETÖ’den kurtarmaya çalışırken bir yandan da Kılıçdaroğlu’nun FETÖ’deki esaretini sonlandırmalıyız. CHP’liler FETÖ’cülerin kanallarını sahiplenip, kapanmasın diye eylem yaptılar. CHP, FETÖ işgali altındadır. Kılıçdaroğlu rehindir ve kurtarılması gerekmektedir.’ diye konuştu. 

İNŞALLAH BYLOCKCU ÇIKMAZ

Şamil Tayyar bu sözlerini, Kılıçdaroğlu, FETÖ sözcüsü gibi hareket ediyor. İnşallah Kılıçdaroğlu’nun kendisi Bylock’çu çıkmaz. diyerek sürdürdü.

Bir önceki yazımız olan Yüzüklerini Kemal Kılıçdaroğlu taktı başlıklı makalemizde haber, haberler ve kemal kılıçdaroğlu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir